Zapraszamy Cię serdecznie na nasz bezpłatny webinar, który może zmienić Twój sposób postrzegania branży taksówkowej! Tytuł spotkania brzmi: “Flota Taxi: Fakty i Mity o Branży.” To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, jak naprawdę funkcjonuje ten dynamiczny sektor i jak możesz osiągnąć sukces jako kierowca z partnerem flotowym.

Na webinarze ujawnię, co stanowi prawdę, a co jest tylko mitami w tej branży. Będzie to nieoceniona okazja do zdobycia unikalnych wskazówek i strategii od kogoś, kto osiągnął sukces.

Wjeżdżamy na pełnych obrotach!

W tym webinarze nie ma lania wody. Poznasz konkretne i realne przykłady budowy takiego biznesu. Od razu powiem Ci, co jest kłamstwem, a co prawdą. Na internecie możesz spotkać się z licznymi opiniami, pomówieniami - obalimy więc mity!

Czego dowiesz się na tym webinarze?

Piotr Pawlikowski

Od ponad 7 lat prowadzę jedną z największych prywatnych flot taxi w Polsce. Każdego dnia samochody w mojej firmie wykonują kilka tysięcy kursów po ulicach Krakowa i okolic.

Dzięki najwyższej jakości oferowanych usług, moja firma została bezpośrednim partnerem aplikacji przewozowych.

Moim nadrzędnym celem było zbudowanie stabilnego oraz zyskownego przedsiębiorstwa, które potrafi działać autonomicznie bez mojego udziału, dzięki czemu spędzam w podróży około 3 miesiące każdego roku, jednocześnie mając czas na rozwój innych biznesów, między innymi inwestując w nieruchomości.

Uczymy jak za pomocą aplikacji takich jak: UBER, BOLT, FREE NOW możesz zarabiać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.

Media społecznościowe

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
©2023 WELLDRIVE SP. Z O.O.
Scroll to Top