Cześć!

Nazywam się Piotr Pawlikowski i od 2016 roku prowadzę jedną z największych prywatnych flot TAXI w Polsce. Zbudowanie takiej floty zajęło mi niespełna 7 lat.

Każdego dnia samochody w mojej firmie wykonują kilka tysięcy kursów po ulicach Krakowa i okolic.

Dzięki najwyższej jakości oferowanych usług, moja firma została bezpośrednim partnerem aplikacji przewozowych.

Cel, jaki mi przyświecał to zbudowanie stabilnego oraz zyskownego przedsiębiorstwa, które potrafi działać automatycznie bez mojego udziału. Zrobiłem to, dzięki czemu teraz mogę spełniać marzenia, spędzając w podróżach po świecie około 3 miesiące każdego roku. 

Dzięki kilkuletniej pracy, wypracowany sukces firmy pozwala mi obecnie rozwijać inne biznesy, a wolne środki mogę inwestować w nieruchomości.

Moja historia

Gdy zaczynałem w roku 2016, sam byłem kierowcą, posiadałem jeden samochód i wykonywałem nim przejazdy na aplikacjach. Jednak po krótkiej chwili chcąc od życia znacznie więcej dokupiłem kolejne auta.

W ten sposób posiadając flotę około 6 samochodów zaczęła się tak naprawdę moja biznesowa historia. Na drodze do obecnego sukcesu nie brakło kosztownych błędów, a nawet widma bankructwa.

To były cenne lekcje jakie dostałem od życia w tym okresie. Pozwoliły mi stworzyć procesy oraz pewne schematy działania, które sprawiły, że osiągnąłem obecną skalę.

Aktualnie mój biznes to kilkadziesiąt nowych samochodów, ponad 100 kierowców wykonujących przewozy praktycznie 24/7.

Chcesz wiedzieć jak w praktyce wygląda proces budowania swojej floty TAXI od zera?

Chcesz się nauczyć jak zarabiać nawet pięciocyfrowe kwoty każdego miesiąca, wynajmując samochody kierowcom aplikacji?

>