CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PO UKOŃCZENIU KURSU?

  • Poznasz prawne i praktyczne spojrzenie, które pozwoli postawić pierwsze kroki w branży
  •  Informacje na temat najlepiej sprawdzających się samochodów w branży 
  •  Praktyczne informacje o ustawie UBERLEX oraz licencji
  •  Sprawdzona w praktyce wiedza dotycząca prowadzenia własnej firmy w tej branży

CZYM JEST KURS KIEROWCA Z FIRMĄ?

Kurs Kierowca z firmą to szkolenie mające na celu przedstawić zasady działania rynku przewozu osób przy użyciu aplikacji w prosty i przystępny sposób, oraz przygotować Cie stawiania pierwszych kroków w tym rynku.

Jest to pierwsza tego typu wiedza, potwierdzona faktycznym doświadczeniem. Większość informacji które znajdziesz w internecie oparta jest o przypuszczenia, które bardzo często są dalekie od rzeczywistości.
Efekt jest taki, że wiele osób nie ma zielonego pojęcia jakie możliwości zarobkowe daje ten rynek oraz co powinni zrobić aby rozpocząć.

Jeszcze do niedawna istniało pewne ryzyko zarabiania na tym rynku jednak od momentu wejścia w życie ustawy Uber Leks rynek został osadzony w Polskim Prawie a jedynym wyzwaniem dla jego nowych uczestników jest znalezienie dostępu do rzetelnej wiedzy, która otworzy przed nimi możliwości płynące z tej branży. Wiedza zawarta w przygotowanym dla Ciebie kursie pozwoli Ci nie tylko na sprawne rozpoczęcie zarabiania na rynku przewozów, ale również dzięki wiedzy na temat prowadzenia swojej firmy dostaniesz gotowe schematy działania, sprawdzone rozwiązania i kontakty, które pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i stresu.

Przygotowany materiał to efekt 7 lat doświadczenia oraz setek rozmów z kierowcami. Osobiście swoją historię z tym rynkiem rozpoczynałem właśnie od bycia kierowcą, pamiętam do dzisiaj swoje ogromne zaskoczenie kiedy po tygodniu pracy zarobiłem ponad 2000 zł, pamiętam również swoje zaskoczenie podczas błędów które kosztowały mnie wielokrotnie więcej.
Postawiliśmy na to co sprawdzone i co działa! Jestem przekonany, że wykorzystując wiedzę zawartą w tym kursie otworzysz sobie ogrom możliwości zarobkowych, których dotychczas nie dostrzegałeś!

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Piotr Pawlikowski

W 2016 roku rozpocząłem swoją przygodę z biznesem na rynku przewozu osób. Od lat prowadzę jedną z największych prywatnych flot TAXI w PolsceKażdego dnia samochody w mojej firmie wykonują kilka tysięcy kursów po ulicach Krakowa i okolic.

Dzięki najwyższej jakości oferowanych usług, moja firma została bezpośrednim partnerem aplikacji przewozowych.

Moim nadrzędnym celem było zbudowanie stabilnego oraz zyskownego przedsiębiorstwa, które potrafi działać autonomicznie bez mojego udziału, dzięki czemu mogę zwiedzać świat około 3 miesiące każdego roku, jednocześnie mając czas na rozwój innych biznesów, między innymi inwestując w nieruchomości.

Jeśli chcesz dobrze wykorzystać nadchodzące lata, zapraszam Cię do udziału w programie, który przygotowałem na podstawie praktyki na rynku transportu osób.

>