CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PO UKOŃCZENIU KURSU?

  • Poznasz prawne i praktyczne spojrzenie, które pozwoli postawić pierwsze kroki w branży
  •  Informacje na temat najlepiej sprawdzających się samochodów w branży 
  •  Praktyczne informacje o ustawie UBERLEX oraz licencji

CZYM JEST KURS FLOTA 2.0?

Kurs Twoja Flota 2.0 to szkolenie mające na celu przedstawić zasady działania rynku przewozu osób przy użyciu aplikacji w prosty i przystępny sposób, oraz przygotować Cię do posiadania floty pojazdów dzięki którym będziesz mógł zarabiać na usługach z których korzysta niemal każdy z nas.

Jest to pierwsza tego typu wiedza, potwierdzona faktycznym doświadczeniem na tym rynku. Większość informacji które znajdziesz w internecie oparta jest o przypuszczenia, które bardzo często są dalekie od rzeczywistości.

Efekt jest taki, że wiele osób nie ma zielonego pojęcia jakie możliwości zarobkowe daje ten rynek oraz co powinni zrobić aby rozpocząć.

Jeszcze do niedawna istniało pewne ryzyko zarabiania na tym rynku jednak od momentu wejścia w życie ustawy Uber Leks rynek został osadzony w Polskim Prawie a jedynym wyzwaniem dla jego nowych uczestników jest znalezienie dostępu do rzetelnej wiedzy, która otworzy przed nimi możliwości płynące z tej branży.

Przygotowany materiał to efekt 7 lat doświadczenia, setek rozmów z kierowcami oraz innymi partnerami flotowymi działającymi w całej Polsce. Swoją wiedzę zdobywaliśmy również podczas osobistych konsultacji z organami administracyjnymi aplikacji.

Przez ostatnie 7 lat działania w tej branży obserwowałem wiele firm, które rozpoczynały swoją działalność i bardzo szybko kończyły nie mając sprawdzonych koncepcji działania, sam otarłem się z tego powodu o bankructwo dlatego wiem jak cenna jest zebrana tutaj wiedza.

Postawiliśmy na to co działa! Rynek jest w początkowej fazie rozwoju i daje ogromne możliwości zarobkowe, wykorzystując ten moment oraz moje ogromne doświadczenie dajesz sobie możliwość na zarabianie z usług z których niemal każdy z nas korzysta na co dzień.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Piotr Pawlikowski

W 2016 roku rozpocząłem swoją przygodę z biznesem na rynku przewozu osób. Od lat prowadzę jedną z największych prywatnych flot TAXI w PolsceKażdego dnia samochody w mojej firmie wykonują kilka tysięcy kursów po ulicach Krakowa i okolic.

Dzięki najwyższej jakości oferowanych usług, moja firma została bezpośrednim partnerem aplikacji przewozowych.

Moim nadrzędnym celem było zbudowanie stabilnego oraz zyskownego przedsiębiorstwa, które potrafi działać autonomicznie bez mojego udziału, dzięki czemu mogę zwiedzać świat około 3 miesiące każdego roku, jednocześnie mając czas na rozwój innych biznesów, między innymi inwestując w nieruchomości.

Jeśli chcesz dobrze wykorzystać nadchodzące lata, zapraszam Cię do udziału w programie, który przygotowałem na podstawie praktyki na rynku transportu osób.

>